Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Dylewo

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom wolnostojący Dylewo

Dylewo,kujawsko-pomorskie

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Dylewo koło Rypina nowoczesny dom w stanie deweloperskim w lesie na sprzedaż. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania na stałe, jak i jako dom rekreacyjny. Machdom invest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Dylewo

Dylewo,kujawsko-pomorskie

75 000 zł1 502 m² 49,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w dobrej okolicy za miastem, w miejscowości Dylewo Nieruchomości Apartament prezentują na sprzedaż działkę o pow.1502m2 w miejscowości Dylewo, niedaleko miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka budowlana ogrodzona Dylewo

Dylewo,kujawsko-pomorskie

115 000 zł3 300 m² 34,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Z potencjałem I asfaltowym dojazdem - twoja wizja, twoja przestrzeń Wyjątkowy grunt o ogromnych możliwościach aranżacyjnych. Szukasz bazy pod nieszablonowy projekt domu?.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Krótka

Dylewo,mazowieckie

780 000 zł219,18 m² 3 558,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Na sprzedaż solidny, piętrowy dom wolnostojący położony w malowniczym Dylewie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 177m2 oferuje ogromne możliwości aranżacyjne, idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Dylewo

Dylewo,kujawsko-pomorskie

849 000 zł89 m² 9 555,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Nowoczesny dom typu stodoła w otoczeniu lasu i jezior - gotowy do odbioru! Bez prowizji i pcc! Cena: 849 000,00 zł Województwo kujawsko-pomorskie | Dylewo k. Rypina Powierzchnia domu: 88,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dylewo

Dylewo,kujawsko-pomorskie

890 000 zł89 m² 10 016,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Nowoczesny dom typu stodoła w otoczeniu lasu i jezior - gotowy do odbioru! Bez prowizji i pcc! Cena: 890 000,00 zł Województwo kujawsko-pomorskie | Dylewo k. Rypina Powierzchnia domu: 88,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dylewo

Dylewo,kujawsko-pomorskie

250 000 zł2 m² 122 387 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Dylewie o powierzchni 2,0427ha położona przy drodze głównej. Nieruchomość w otoczeniu lasu i pól uprawnych. Nr działki 78/7 Cena: 250 000,00zł ,niniejsze ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy Dylewo

Dylewo,kujawsko-pomorskie

437 500 zł17 500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka znajdująca się w atrakcyjnym położeniu przy drodze wojewódzkiej na trasie Rypin-Sierpc. W okolicy znajduje się stacja paliw, hurtownia, zakład produkcyjny itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dylewo

Dylewo,kujawsko-pomorskie

230 000 zł147 m² 1 564,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 455 m²

Ładny dom o powierzchni 147m2 usytuowany na 54arowej działce. Dom, po generalnym remoncie składa się z salonu, kuchni, trzech sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dylewo

Dylewo,warmińsko-mazurskie

140 000 zł60 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche, suche,ciepłe, po remoncie (2009)-nowe okna, podłogi (terakota, panele). Murowany garaż, działka ogrodnicza 200m2, czynsz 250zł, wspólnota mieszkaniowa. W pobliżu pola Grunwaldu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij